За тиждень прокуратура повернула державі 47 мільйонів гривень – речник ГПУ Лисенко

За тиждень з 24 по 30 січня органами прокуратури Києва, Київської області, а також військової прокуратури у судах на підтримку позиції прокуратури були ухвалені рішення про повернення державі та територіальним громадам майна та коштів на суму 47 млн грн. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко.

«За цей час наші колеги з Вінницької, Київської, Херсонської, Черкаської та Запорізької областей повернули або припинили незаконне використання 18 тис. 212 гектарів земель загальною вартістю понад 42 млн грн. Тобто, вони знову перейшли у власність держави, державних або комунальних підприємств та територіальних громад. Наведені цифри вже підкріплені конкретними рішеннями судів», - наголосив він.

Окремо Лисенко відзначив роботу, спрямовану на викриття корупційних злочинів посадовими особами державних органів влади та місцевого самоврядування.

Відео дня

«З 24 по 30 січня цього року прокуратурами різних областей спільно з іншими правоохоронними органами було зафіксовано 19 фактів одержання неправомірної вигоди, тобто вимагання та отримання чиновниками різного рангу хабарів. Фігурантам справ оголошуються підозри, ухвалюються рішення про обрання запобіжних заходів. Розмір хабарів у рамках розслідування кримінальних проваджень коливається від 1000 грн. до 8000 доларів США», - заявив речник Генпрокуратури.

За тиждень прокуратура повернула державі 47 мільйонів гривень – речник ГПУ Лисенко