Глава Адміністрації Президента України Сергій ЛЬОВОЧКІН не вважає достатньо вагомими причини для звільнення керівника Служби безпеки України Валерія ХОРОШКОВСЬКОГО.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на зустрічі з журналістами в Адміністрації Президента.

“Якщо є питання в професійному плані до глави СБУ, давайте про них говорити. Але я про них не чув”, - сказав він. Водночас глава АП не бачить вагомою підставою звинувачення на адресу В.ХОРОШКОВСЬКОГО лише в тому, що є конфлікт інтересів у перебуванні на посаді глави СБУ людини, чия дружина є власником потужного медіа-холдингу.

“Вірніше, він є, - визнає С.ЛЬОВОЧКІН, - але не можна говорити лише про цей випадок, коли такий же конфлікт інтересів бачимо і бачили у багатьох інших людей, які були при владі вчора і будуть завтра”. “Не можна обмежувати права багатої людини, не можна записати у Конституції, що багата людина не має права займати серйозних посад на державній службі”, - переконаний С.ЛЬОВОЧКІН.

Численні звинувачення в ЗМІ на адресу В.ХОРОШКОВСЬКОГО С.ЛЬОВОЧКІН вважає застосуванням опонентами глави СБУ “тактики тисячі порізів”, коли один поріз не є летальним, але в сумі вони формують потрібний образ і мають стратегічно вирішити долю того, проти кого така тактика застосовується. Як один з прикладів він навів звинувачення з боку німецького журналіста Конрада ШУЛЛЕРА в тому, що героїв його публікацій з України опитували співробітники СБУ. Реально ці факти не знайшли підтвердження, сказав глава АП і назвав ці звинувачення провокацією, яка мала зіпсувати політичне тло перед візитом Президента Віктора ЯНУКОВИЧА до Німеччини.