Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Герман про вибори, комісії та звичайні фантазії Тимошенко

"Альтернативи чесним виборам немає"

Заступник глави Адміністрації Президента України Ганна ГЕРМАН спростовує заяви опозиції щодо нерівної кількості керівних посад у територіальних виборчих комісіях між представниками влади та опозиції.

Про це йдеться у заяві Г.ГЕРМАН, текст якої переданий агентству УНІАН.

За словами заступника глави Адміністрації Президента, незважаючи на те, що Партія регіонів набагато сильніша, кількісно переважає БЮТ і має майже вдвічі більшу фракцію у парламенті, вона отримала рівну з БЮТ кількість керівних посад у територіальних виборчих комісіях, що будуть працювати на місцевих виборах. Подекуди, за її словами, БЮТ має вдвічі, а то й утричі більше таких посад. Зокрема, у Винницькій області БЮТ має 19 керівних посад, а Партія регіонів – 2, на Волині БЮТ - 14, Партія регіонів – 4. “Це свідчить про те, що будь-які нарікання на нерівні умови виборчих змагань є звичайними фантазіями Юлії ТИМОШЕНКО”, - сказала вона.

Г.ГЕРМАН запевнила, що влада робить усе можливе для забезпечення вільних, чесних і прозорих місцевих виборів. Підтвердженням цьому, наголосила вона, є підписане вчора Президентом України доручення прем’єр-міністру, у якому робиться особливий наголос на недопущенні адміністративного тиску у виборчому процесі, на всілякому сприянні виборчим комісіям у реалізації їхніх повноважень.

“Підтвердження цьому - звернення Миколи АЗАРОВА до міжнародних спостерігачів із запрошенням приїхати на вибори в Україну. Таким чином, вибори відбудуться і пройдуть вони вільно, чесно та прозоро. Альтернативи такому процесові нема”, - сказала Г.ГЕРМАН.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку