Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

Чоловік Тимошенко просить церковників молитися за звільнення «раби Божої Юлії»

Чоловік екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Олександр Тимошенко просить глав українських церков помолитися за звільнення його дружини.

Глав українських церков просять помолитися за звільнення Тимошенко
Глав українських церков просять помолитися за звільнення Тимошенко

Як повідомляє сайт Ю.Тимошенко, у зверненні до глави Української православної церкви (Московський патріархат) Володимира, глави Української православної церкви (Київський патріархат) Філарета, глави Української греко-католицької церкви Святослава, глави Української автокефальної православної церкви Мефодія йдеться: "У цей нелегкий для нашої держави і моєї родини час звертаюся до вас з проханням про допомогу і Боже заступництво в справі захисту життя моєї дружини, доброї християнки Юлії Тимошенко... Я прошу вас звернутися в молитві до Бога про визволення Юлії Тимошенко з місця ув’язнення, куди її - безневинно засуджену - заперла теперішня влада. Господь Бог милостивий і людинолюбний, і він не дозволить темним силам скалічити життя безневинним людям".

О.Тимошенко запевняє, що "служіння Господу і вірність заповідям Божим завжди були, є і будуть головними чеснотами нашої родини".

«Як чоловік Юлії і глава родини, - зазначає О.Тимошенко, - присягаюсь перед Господом і завіряю вас, що Юлія Тимошенко не причетна до тих провин, які їй висуває теперішня влада, тим більше до можливої участі у нібито фінансуванні вбивства Щербаня. Це великий смертельний гріх, оскільки тільки Господь Бог дає і забирає життя».

"Я прошу про милість Божу, прошу вашого заступництва. Можливо, Божа благодать та ваше мудре слово зламають черстві душі представників теперішнього режиму, для якого ув’язнення Юлії Тимошенко – це продовження їхнього терміну перебування при владі. Критичний стан здоров’я Юлії свідчить про негайну необхідність організації її лікування за кордоном. Адже сьогодні йде мова про життя або смерть дружини, матері і вірної раби Божої Юлії. Не дайте антихристу занести свого меча над головою безневинної людини", - закликає О.Тимошенко.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку