У міськраді Харкова розповіли про стан здоров'я Кернеса / фото city.kharkov.ua

Як йдеться у заяві міської ради на її сайті, Кернес дійсно знаходиться на лікарняному, але «повністю контролює ситуацію у місті».

«Інформація, яку поширюють деякі харківські пабліки про те, що нібито Харківський міський голова Геннадій Кернес впав у кому, не відповідає дійсності. Міськрада пов'язує поширення завідомо неправдивої інформації з загостренням амбіцій «не надто вдалих» політиків. Геннадій Кернес дійсно знаходиться на лікарняному, але при цьому мер повністю контролює ситуацію у місті», – заявили у мерії Харкова.

Кернес перестав з'являтися на публіці: що відомо

  • Кернес не з'являється на публіці близько трьох тижнів - в останній раз він брав участь в публічних заходах на День міста, 23 серпня.
  • Вранці 11 вересня біля будівлі 17-ї міської лікарні журналісти помітили автомобіль Toyota з номерами "0202" - такі ж цифри присутні на номерах декількох машин, якими користуються Геннадій Кернес, його охорона і оточення.
  • 61-річний Геннадій Кернес один з претендентів на пост Харківського міського голови на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Влітку 2020 року він заявив, що йде на вибори разом з партією "Блок Кернеса - Успішний Харків". У разі перемоги Кернес втретє буде мером Харкова.
  • 14 вересня ZN.UA з посиланням на джерела в Офісі президента повідомило, що мер Харкова Геннадій Кернес захворів на коронавірус і впав у кому.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram