Про це Бенкьо заявив під час зустрічі з послом України в Угорщині Любов'ю Непоп / фото УНІАН Володимир Гонтар

Міністр оборони Угорщини Тібор Бенкьо запевнив у підтримці суверенітету і територіальної цілісності України.

Про це Бенкьо заявив під час зустрічі з послом України в Угорщині Любов'ю Непоп, інформує прес-служба українського представництва в країні.

Читайте такожМіністр закордонних справ Угорщини Сійярто прибув до України (фото)

Як зазначається, посол поінформувала главу угорського оборонного відомства про загострення Росією ситуації на сході України і нарощування угруповання російських військ уздовж кордону з Україною і на тимчасово окупованих українських територіях: в Криму і в Донецькій і Луганській областях.

Непоп підкреслила важливість підтримки партнерів у протидії російській агресії.

У відповідь міністр запевнив, що Угорщина підтримувала і буде підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України, йдеться в повідомленні.

Стягування російських військ до українського кордону

  • 30 березня Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що РФ зосередила вздовж кордону України і на тимчасово окупованих територіях 28 батальйонних тактичних груп і під виглядом підготовки до навчань планує ще стягнути до 25 батальйонних тактичних груп, що створює загрози військовій безпеці нашої держави.
  • За даними ЗСУ, окупанти на Донбасі підсилюють передові підрозділи розвідувальними групами та снайперськими парами, проводять тренування особового складу із задіянням інструкторів Збройних сил РФ. Також російсько-окупаційні війська тримають у готовності до застосування чергові підрозділи артилерії на певних напрямках, зокрема, у населених пунктах на окупованій території України.
  • 31 березня The New York Times повідомила, що Росія стягує чотири тисячі військових до кордону з Україною.
  • Командування збройних сил США в Європі підвищило свою бойову готовність до найвищого рівня після відновлення бойових дій між російськими бойовиками та українськими військовими в Донецькій області на сході України.
  • США зажадали від Росії пояснень через стягування своїх військ до кордону з Україною, а також попередили Росію про реакцію в разі агресії щодо України.
  • 8 квітня Хомчак заявив, що ситуація контролюється, а українські військові готові реагувати на загострення ситуації на тимчасово окупованій території Луганської та Донецької областей, так і вздовж усього українсько-російського кордону.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram