Шмигаль прокоментував можливе скасування місцевих виборів / фото УНІАН

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що зараз немає підстав говорити, що місцеві вибори в Україні не відбудуться восени.

"Ми сьогодні не бачимо причин і можливостей для перенесення місцевих виборів. Я наполягаю на тому, що вони будуть", – сказав прем'єр в інтерв'ю телеканалу "Перший західний".

З іншого боку, продовжив він, епідемічна ситуація в усьому світі непрогнозована, не можна виключати жодних сценаріїв.

Відео дня

"Ймовірність, що в нашому житті будуть зміни, в тому числі пов'язані з виборами, існує. Жоден уряд у світі на сьогодні не прогнозує довше, ніж на 100 днів. Але сьогодні ми повноцінно готуємося до виборів, кошти виділені, з Центральною виборчою комісією ми постійно працюємо", – сказав він.

Читайте такожЧотири партії пройшли б до Ради, якби вибори відбулися найближчої неділі – опитування

Раныше прем'єр заявив, що в разі нової хвилі коронавірусу восени та введення карантинних обмежень місцеві вибори в Україні будуть відкладені.

Місцеві вибори в Україні повинні пройти 25 жовтня. Рішення про проведення виборів Верховна Рада має ухвалити не пізніше, ніж за 90 днів до дня голосування. Виборчий процес розпочинається за 50 днів до виборів.

За даними Центральної виборчої комісії, на проведення виборів необхідно 2,252 млрд грн, тоді як в бюджеті на виборчий процес заплановано 1 млрд грн. ЦВК закликала уряд і парламент передбачити додаткове фінансування у розмірі 1,252 млрд грн.