У Кремлі готуються до боротьби за місце президента РФ / фото ua.depositphotos.com

Колишній депутат Держдуми РФ, російський опозиційний політик Дмитро Гудков заявив, що російські силові структури почали нарощувати сили, у країні створюється все більше приватних військових компаній. Російські еліти готуються до боротьби за місце очільника Росії після відходу Володимира Путіна

"Путін ні про якого наступника точно не думає, він хоче залишитися при владі після 2024 року, якщо можна на 6 років, якщо можна на 12. Знаємо, що у Путіна все йде за планом, думаю, що і його президентські терміни підуть за точно таким же планом війни, яку той планував виграти за 7 днів", – розповів Гудков в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Водночас, за його словами, лідери західних країн згуртувалися у своїй підтримці України, і стали більш рішучими. Свідченням цього є, зокрема, передача Києву бойових танків, а також обговорення надання сучасної авіації. 

Відео дня

"Позиція Заходу змінилася навіть у тих країнах, де досить обережно завжди ставилися до конфлікту з Росією. Я так розумію, що військова поразка Путіна – це питання вирішене, все залежить тільки від того, коли це станеться. І, на мій погляд, саме військова поразка може стати таким важливим каталізатором майбутніх політичних процесів всередині Росії", – продовжив він.

Гудков зазначив, що кремлівські еліти вже усвідомили, поразка Путіна неминуча. Тому в Росії вже думають про можливого претендента, який очолить Росію після Путіна.

"Цілком очевидно, що боротьба відбуватиметься між силовиками, причому різними силовими відомствами. Тому усі угруповання навколо Путіна зараз займаються тим, що нарощують власні сили. Наприклад, формуються ПВК. У разі ослаблення ролі держави та ролі державних інститутів зростає роль приватних армій. І цілком очевидно, що вони братимуть участь у боротьбі за роль глави держави після Путіна", – підсумував Гудков.

Протистояння в Кремлі

Центр протидії дезінформації при РНБО повідомляє, що в Кремлі продовжується протистояння між різними силами. Політичні амбіції учасників "кремлівського серіалу" остаточно руйнують мрії Путіна на перемогу в Україні, наголошують у ЦПД.

Зазначається, що засновник ЧВК "Вагнер" Євген Пригожин стрімко втрачає авторитет в очах російського диктатора Володимира Путіна, який вирішив більше не покладатися на його сили і натомість знову довірився Герасимову, Шойгу та звичайним російським військовим.

Раніше військовий експерт, полковник ЗСУ Петро Черник заявив, що між вежами Кремля триває серйозне протистояння, і його розвʼязка неминуча. Він наголосив, що серйозної поразки в цьому протиборстві зазнає ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин.

Вас також можуть зацікавити новини: