Володимир Зеленський / REUTERS

Президент України Володимир Зеленський заявив про неприпустимість втягування України у внутрішню політику інших країн та, водночас, наголосив на важливості поважати суверенне право України на внутрішні справи і внутрішній вибір своїх пріоритетів.

Про це йдеться у зверненні президента, оприлюдненому на його офіційному Telegram-каналі.

Читайте такожПомпео попередив РФ через змову з талібами - NYT

«Буду відвертим. На превеликий жаль, періодично в публічному просторі з’являються «сенсаційні дані» про буцімто якусь участь України у виборчих подіях в інших країнах. Так от! Як Президент України ще раз хочу підкреслити і свою особисту принципову позицію, і фундаментальну позицію нашої держави в цілому. Ніколи й за жодних обставин неприйнятно здійснювати будь-яке втручання в суверенні вибори іншої країни. Ще раз запевняю наших партнерів, що Україна не дозволяла й не дозволить собі в майбутньому втрутитися у вибори і тим самим завдати шкоди нашим довірчим і щирим партнерським відносинам зі США. Водночас Україна своєю чергою абсолютно впевнена в тому, що і з боку наших партнерів є не менш шанобливе ставлення до нашого суверенного права на внутрішні справи і внутрішній вибір своїх пріоритетів. Тільки на таких засадах і можна вибудувати міцні стратегічні партнерські відносини», – зазначив президент.

Крім того, Зеленський окремо наголосив на тому, що запобігання втягуванню нашої країни у внутрішню політику Сполучених Штатів – це питання нашої національної безпеки. «Тому вважаю, що громадянам України слід, м’яко кажучи, утримуватися від будь-якої діяльності, пов’язаної з президентськими виборами у США, та не дозволяти собі спробувати вирішити на цьому будь-які свої особисті політичні чи бізнесові проблеми. Репутація України вартує набагато більше, ніж репутація будь-кого з наших політиків. Тож давайте не розмінювати Україну на ситуативні зиски...», – додав Зеленський.

Зазначимо, сьогодні інформаційним простором почала ширитись інформація, що розвідка Сполучених Штатів заявила про втручання Росії у вибори США, для чого нібито використовує одного з українських нардепів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram