У разі проведення псевдореферендумів на тимчасово захоплених територіях Україна не буде говорити про жодні перемовини / фото Twitter/ Михайло Подоляк

Шанс для переговорів з Росією можливий тільки з партнерами України за столом.

Про це міністр оборони України Олексій Резніков заявив в інтервʼю "Українській правді"

Він наголосив, що у разі проведення псевдореферендумів на тимчасово захоплених територіях Україна не буде говорити про жодні перемовини. Зараз, оскільки переговорів немає, то давати оцінку перемовній позиції немає сенсу.

Відео дня

"Але я хочу вам сказати, що шанс для переговорів з росіянами можливий лише за умови, якщо за столом сидять наші партнери. Тому що вести розмову з росіянами й отримати "Мінськ-3" немає жодного сенсу", – додав він.

Резніков розказав, що востаннє брав участь у переговорах за день до того. Як армія ворога оголосила про відхід від Києва. 

Як повідомляв УНІАН, нещодавно президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не збирається віддавати свої території. А якщо Росія спробує анексувати тимчасово захоплені регіони на півдні за допомогою так званих "референдумів", то переговори з нашою країною будуть для неї закриті.

Як заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі ВВС, Україна повернеться до переговорів з Росією, коли буде видно реалістичну відправну точку замість кремлівського ультиматуму.

Вас також можуть зацікавити новини: