Зеленський зустрівся з Папою Римським / фото president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський на полях саміту лідерів "Великої сімки" в Італії зустрівся з Папою Римським Франциском.

Про це глава держави повідомив у Telegram. Президент подякував понтифіку  за молитви за мир для України, духовну близькість із нашим народом та гуманітарну допомогу для наших людей.

"Обговорили наслідки російської агресії проти України, російський повітряний терор і складну ситуацію в енергетиці. Також поспілкувалися про Формулу миру, роль Святого Престолу у встановленні справедливого і сталого миру для України, очікування від Глобального саміту миру", - відзначив Зеленський.

Президент додав, що в Україні цінують участь Ватикану в Саміті миру та зусилля, спрямовані на наближення миру, зокрема щодо повернення українських дітей, викрадених Росією.

Папа Римський і війна в Україні

20 травня Папа Римський Франциск закликав воюючі країни зупинити війни. За його словами, сторони конфлікту мають домовитися про мир, а він може лише молитися, аби війни у світі були закінчені.

8 червня Папа Римський Франциск прийняв у Ватикані керівника Офісу президента України Андрія Єрмака. "Це була важлива розмова, під час якої я поінформував його Святість про філософію формули миру президента Володимира Зеленського, розповів, чому виключно формула пропонує шлях до справедливого миру", – прокоментував тоді Єрмак.

Вас також можуть зацікавити новини: