Що зробити, щоб масло не бризкало при смаженні: головні правила / 1zoom.ru

Як смажити без бризок, періодично замислюється кожна господиня. Адже після такого готування доводиться довго відмивати кухню. Та й самій можна постраждати, якщо масло потрапить на голу шкіру: опіки від соняшникових бризок нехай і маленькі, але дуже болючі.

УНІАН з'ясував, чому стріляє рослинна олія і як смажити на сковороді, щоб не бризкало масло.

Чому стріляє рослинне масло

Читайте такожЧому капуста не виходить хрусткою і чи можна їсти м'яку капустуВся справа в залишках води на поверхні жарочного посуду. Адже вода і масло не спішуються. А, нагріваючись і випаровуючись, вода провокує масляну "канонаду".

Іноді причиною може стати і неякісне масло або м'ясо: якщо в самому маслі або шматку м'яса забагато вологи.

Що робити, якщо сильно стріляє масло

Смажити на сухій поверхні. Якщо кухар із якоїсь причини в сухості своєї сковороди не впевнений, то є ще один перевірений спосіб, як смажити без бризок в домашніх умовах (його дуже рекомендують кулінарні форуми).

Для цього масло потрібно нагрівати на слабкому, а не на сильному вогні, попередньо закривши посуд кришкою, щоб бризки залишилися всередині і не розлетілися по кухні. Тобто в цьому випадку стріляти масло все одно буде - але не так сильно, а наслідки будуть мінімізовані за рахунок кришки.

Поступово вода випарується, і масло перестане стріляти. Про те, що масло нагрілося – просигналізує легкий димок над поверхнею масляної плівки.

Якщо є підозра, що шматок м'яса попався занадто вологий (іноді ін'єкцію води в м'ясо вводять недобросовісні виробники або продавці), то такий продукт краще заздалегідь обсушити на паперовому рушнику. А після - обсмажувати поступово, тобто готувати, по можливості, на якомога більш маленькому вогні (зрозуміло, не впадаючи в крайність).

Читайте також: