Ілюстрація / REUTERS

Apple Inc. виявила низку дефектів на деяких iPhone X і 13-дюймових ноутбуках MacBook Pro.

Про це йдеться у відповідному повідомленні компанії, пише РБК з посиланням на Bloomberg.

Проблеми, за інформацією прес-служби, полягають у тому, що дисплеї на деяких iPhone X не реагують на дотики, або ж реагують, але не завжди. Крім цього, сенсорні екрани на пристроях цієї моделі смартфона можуть починати роботу, навіть якщо до них не торкатися, з'ясували фахівці Apple. Це, як пояснили в компанії, що може відбуватися через відмову одного з компонентів, встановлених у модулі дисплея.

Користувачі, за даними Bloomberg, скаржаться на подібні проблеми в інтернеті вже протягом кількох місяців. Apple раніше на них не реагувала.

Читайте такожApple випустила оновлення, що виправляє проблеми із зарядкою та Wi-Fi

Крім того, дефекти представники компанії виявили у 13-дюймових MacBook Pro. У "обмеженої кількості" ноутбуків цієї моделі, за даними прес-служби, є проблеми, які "можуть призвести до втрати даних і збоїв у роботі твердотільного накопичувача (SSD)".

Дефекти, як зазначили в Apple, можуть бути присутніми на комп'ютерах з накопичувачами об'ємом 128 і 256 гб. Проблемні MacBook Pro були продані в період з червня 2017 року по червень 2018 року, сенсорної панелі в них немає. Користувачам, які постраждали через дефекти, в компанії порадили звернутися до сервісів обслуговування "у найкоротші терміни".

Щоб вирішити проблеми з MacBook Pro, Apple, як зазначається в повідомленні прес-служби, пропонує користувачам безкоштовний ремонт ноутбуків. У випадку з iPhone X представники компанії збираються безкоштовно міняти несправні екрани.

Раніше УНІАН повідомляв, що компанія Apple вирішила скоротити виробництво нових iPhone XR через низький попит.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram