У Миколаєві знайдено поховання, що відноситься до Черняхівської культури

14:23, 18 травня 2015
Наука та IT
460 0

У Миколаєві виявлено поховання, яке відносять до Черняхівської культури, що датується III-IV століттям нашої ери.

facenews.ua

Як повідомили УНІАН у Миколаївському міському управлінні міліції, 15 травня стародавнє поховання знайшов 20-річний чоловік на своїй земельній ділянці по вул. Куйбишева.

Читайте такожВулицю часів Київської Русі, знайдену в центрі Києва, засипали землею (фото)

"До міліції надійшло повідомлення, що в ході проведення будівельних робіт по вул. Куйбишева в Ленінському районі Миколаєва, на глибині близько 1,5 м, виявлено останки людських кісток і посуд", - повідомили в міліції.

На місце прибула слідчо-оперативна група Ленінського райвідділу міліції та наукові працівники Державної інспекції з охорони культурної спадщини в Миколаївській області.

Оглянувши археологічну знахідку, фахівці зробили попередній висновок, що ці предмети належать до Черняхівської культури, що датується III-IV століттям нашої ери.

Фрагменти кісток скелета вилучено та направлено на проведення відповідної експертизи НДЕКЦ при управлінні МВС в Миколаївській області.

Довідка УНІАН. Черняхівська культура — ранньосередньовічна археологічна культура, що існувала на територіях України, Молдови та Румунії в II-IV століттях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter