этот материал доступен на русском

На Одещині правоохоронці візьмуться за незаконні забудови, гральний бізнес та інші тіньові схеми збагачення - Луценко

15:02, 04 грудня 2018
Суспільство
182 0
Луценко зазначив, що гральні заклади, у яких немає ліцензії, будуть закриті \ фото УНІАН

Читайте такожПравоохоронці візьмуться за сепаратистів на Одещині - Луценко

Як передає кореспондент УНІАН, про це генеральний прокурор Юрій Луценко заявив на нараді керівництва правоохоронних органів в Одесі.

За його словами, головною проблемою активізації криміналу на Одещині є відкрито функціонуючі корумповані схеми у бізнесі, зокрема, це незаконне будівництво. «Тому поставлена задача у найближчий тиждень зупинити все будівництво та ретельно перевірити наявність дозвільних документів на всіх об’єктах. Об’єкти, на яких не вистачатиме хоча б одного дозволу, будуть зупинені, і не будуть більше генерувати тітушок у протистоянні один з одним. Конкуренція господарюючих суб’єктів з використанням тітушок повинна бути зупинена», - сказав Луценко.

За його словами, іншим джерелом злочинності в Одесі та в області є нелегальний гральний бізнес. «Поставлена задача силами підрозділів з інших областей перевірити законність функціонування такого бізнесу, але всіх підряд, не вибірково. Бо, на жаль, останні рейди за участю громадських активістів показали, що вони хочуть перевіряти лише одних, а других чи третіх — не хочуть», - зазначив генпрокурор.

Він також додав, що всі гральні заклади, у яких немає ліцензії, будуть закриті, а їхнє обладнання вилучене.

Луценко назвав ще декілька сфер бізнесової діяльності, які «підживлюють» злочинність, зокрема, фармацевтична, порт та бізнес, через який поширюються психотропні та наркотичні речовини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter