Прокурори стверджують, що Мангер платив гроші іншим підозрюваним за мовчання / фото УНІАН

Прокурори просять суд обрати голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру, якому оголошено підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 3 березня без альтернативи внесення застави.

Читайте такожАдвокати Мангера наполягають на перекладі матеріалів про обрання запобіжного заходу з російської на українську мову

Як передає кореспондент УНІАН, на засіданні Шевченківського районного суду Києва прокурори оголосили клопотання про обрання запобіжного заходу Мангеру.

Прокурори, зокрема, заявили, що протоколи допитів одного з фігурантів справи про вбивство активістки Сергія Торбіна й інших підозрюваних вказують на зв'язок з безпосередніми виконавцями нападу через організаторів із замовником, яким обвинувачення вважає Мангера.

Сторона обвинувачення, крім того, вважає, що існують ризики впливу на свідків, знищення доказів, а також втечі Мангера, бо у нього є статки і нерухомість за кордоном.

Прокурори стверджують, що Мангер платив гроші іншим підозрюваним за те, щоб вони мовчали.

Враховуючи усі ці факти, прокурори просять суд обрати Мангеру запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 3 березня без альтернативи внесення застави.

Водночас суд відмовив у задоволенні численних клопотань адвокатів підозрюваного, зокрема і щодо перевірки його на поліграфі.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram