Бадоєв розповів про останню репетицію Ходи гідності / фото УНІАН

Український режисер і продюсер Алан Бадоєв заявляє, що головна мета і місія Ходи гідності, яка відбудеться 24 серпня у День незалежності в центрі Києва, цей прояв гордості за військових, медиків, музикантів та інших героїв України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Бадоєв сказав на брифінгу на Майдані Незалежності в Києві.

Він розповів про останні репетиції Ходи гідності, яка відбудеться на День незалежності 24 серпня в центрі Києва.

"Як ви бачите, на Майдані і на Алеї Героїв Небесної сотні немає великих декорацій. Це всього лише тільки тумби і подіуми для того, щоб стояли люди. Люди - це те, чим ми пишаємося. Ми пишаємося тими людьми, які щось зробили для країни: військові - як військові, медики - як медики, музиканти - як музиканти. Ми пишаємося талановитими людьми нашої країни. Це і є головна мета і місія, те, що ми хочемо донести в цьому урочистому дійстві, яке буде відбуватися тут 24 числа", - сказав Бадоєв.

Читайте такожВ Києві провели першу репетицію Маршу до Дня Незалежності (відео)

Також він нагадав, що військової техніки на урочистостях не буде, оскільки головний акцент буде зроблений на "прекрасних і відважних людей, які цією технікою керують". "Не танк, а танкіст, не літак, а льотчик. Ми хочемо звернути увагу українців на подвиги наших героїв, а герої бувають і військові, і просто ті люди, які прославляють нашу країну і всередині її, і за її межами", - сказав режисер.

Також Бадоєв розповів, що, крім військових, на заході виступатимуть оперні співаки, відомі музиканти, хори і симфонічні оркестри.

Крім того, він сказав, що в День незалежності на Алеї Героїв Небесної сотні буде проходити важливе дійство, задумане з великою повагою до людей і подій, які розгорталися на цьому місці під час Революції Гідності.

"Там буде дійство, яке, перш за все, присвячене пам'яті цих людей, тому, що ми не забули... Молоде покоління повинно пам'ятати. Молоде покоління - наші діти - повинні знати і завжди пам'ятати, що там відбувалося, що відбувається в країні" , - заявив Бадоєв.

"На мій погляд - це дуже важливо, і ми спробували максимально відобразити це в символізмі. Ось такі думки, такі ідеї. Я сподіваюся, що вони будуть близькі серцю українців, і я сподіваюся, що нарешті у кожної людини буде можливість запам'ятати обличчя героя своєї країни", - сказав Бадоєв.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram