На підставі фальшивих документів бойовику вдалося легалізуватися на території України / ssu.gov.ua

На Київщині затримали одного з ключових керівників терористичної організації «Ісламська держава».

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки.

Зазначається, що СБУ провела спільну спецоперацію з Міністерством внутрішніх справ Грузії та Центральним розвідувальним управлінням США.

Читайте такожСБУ затримала у Києві двох російських «дігерів», які збирали інформацію про системи підземних комунікацій«За отриманими даними з 2012 року громадянин Грузії на прізвисько «Аль Бара Шишані» обіймав посаду аміра джамаату «Ахадун Ахат» у провінції Латакія Сирійської Арабської Республіки. У 2013 році він зайняв одну із вищих посад у «ІДІЛ» ‒ заступника військового аміра, відомого як «Абу Умар аш-Шишані». У 2016 році, після ліквідації останнього, «Аль Бара Шишані» виїхав до Туреччини, де продовжив координувати діяльність терористичної організації. Улітку 2018 року терорист незаконно прибув до України, використавши підроблений паспорт», – говориться в повідомленні.

Як зазначали в СБУ, на підставі фальшивих документів терористу вдалося легалізуватися на території України.

«За наявною інформацією, перебуваючи в Україні, терорист продовжував координувати діяльність спеціальних осередків «ІДІЛ», так званих «Амніятів». Правоохоронці затримали злочинця у столичному регіоні поблизу приватного будинку, де він проживав. Проведена портретна експертиза довела, що затриманий іноземець дійсно є розшукуваним лідером «Ісламської держави», – говориться в повідомленні.

Правоохоронці перевіряють інформацію щодо причетності затриманого до вчинення злочинів / ssu.gov.ua

Наразі терорист знаходиться під екстрадиційним арештом. Перевіряється інформація щодо його причетності до вчинення злочинів на території України.

Як раніше повідомляв УНІАН, у Сирії затримали дружину ліквідованого ватажка «Ісламської держави».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram