Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Світовий конгрес українців виступив проти утисків організації у РФ

Світовий конгрес українців закликав міжнародне співтовариство відреагувати на постійні репресивні дії Російської Федерації з метою заборонити діяльнiсть СКУ і, таким чином, ізолювати українську меншину в Росії від діаспори.

СКУ вважають "небезпекою для конституційного ладу РФ"/ Фото УНИАН
СКУ вважають "небезпекою для конституційного ладу РФ"/ Фото УНИАН

Про це йдеться в заяві СКУ, текст якої передано УНІАН.

"18 квітня російські ЗМІ повідомили, що Міністерство юстиції, Міністерство закордонних справ та Генеральна прокуратура Росії аналізують інформацію, щоб вирішити, чи заборонити діяльність СКУ в Російській Федерації", - йдеться у повідомленні.

В СКУ зазначають, що російська влада ніколи не повідомляла про причину, чому відносно нього застосовано таку міру, ні чому вона вважає СКУ "небезпекою для конституційного ладу Російської Федерації".

"Світовий конгрес українців закликає міжнародне співтовариство, в тому числі правозахисні організації, підтримати права української меншини та зупинити зростання порушень основних свобод в Росії", - наголошується у заяві.

Підтримка української діаспори стала визначальним чинником у боротьбі проти пропаганди Кремля - Парубій

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує в українські організації із 34 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 15 країн.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку