МЗС про поїздку французьких депутатів до окупованого Криму: вияв свідомої підтримки агресії РФ

18:24, 29 липня 2016
343 0

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує поїздку групи французьких парламентаріїв до окупованої Російською Федерацією Автономної Республіки Крим.

УНИАН

Про це УНІАН повідомили у Департаменті політики й комунікацій МЗС.

Зазначається, що «всупереч численним попередженням з боку української сторони французькі політики демонстративно порушили законодавство України та міжнародне право, знехтували офіційною позицією власної держави, яка твердо стоїть на захисті суверенітету і територіальної цілісності України».

Читайте такожМер Ніцци, який неодноразово висловлювався на підтримку дій РФ, прийняв делегацію окупованого Криму

«Розглядаємо дії цих політиків як вияв свідомої підтримки агресії РФ проти України, схвалення ними кремлівської політики утисків прав людини на окупованому півострові», - йдеться у повідомленні.

«Ми вкотре вимагаємо від усіх іноземних громадян чітко дотримуватися законодавства України. Порушників притягатимуть до відповідальності, у т.ч. через застосування визначених законодавством обмежень, зокрема, заборони на в’їзд на територію України», - додали у відомстві.

Як повідомляв УНІАН, 29-30 липня делегація з 11 французьких парламентаріїв на чолі з депутатом національних зборів, екс-міністром транспорту Франції Тьєррі Маріані знову перебуває в окупованому Криму.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter