Влада Миколаєва вирішила не "дискримінувати" радіо "Шансон", заборонивши в транспорті усю музику

18:47, 26 серпня 2016
844 2

Члени виконкому Миколаївської міськради ухвалили рішення про заборону трансляції або відтворення музики в громадському транспорті обласного центру.

 / transphoto.ru/author/13460

Як повідомили УНІАН у мерії Миколаєва, таке рішення було ухвалено у п'ятницю, 26 серпня.

Підставою для такого кроку стали численні скарги городян на гучну музику в стилі «шансон», що звучить у громадському транспорті.

Начальник управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій міськради В'ячеслав Кащенюк зазначив, що спочатку пропонувалося заборонити відтворення музичних творів радіо «Шансон», оскільки більшість пасажирів скаржилися саме на нього.

Читайте такожНацрада перевірить "Радіо Шансон" через пісню про "русский спецназ"

Однак мер Миколаєва Олександр Сенкевич виступив проти заборони трансляції якоїсь однієї радіостанції, підкресливши, що необхідно встановлювати одні правила для всіх, а дискримінація – неприпустима. Він зазначив, що оскільки є скарги городян, необхідно забороняти будь-яку музику в громадському транспорті.

«На мою думку, якщо ми забороняємо, то треба забороняти відтворення будь-якої музики», - сказав Сенкевич.

«Після нетривалої дискусії члени виконкому вирішили доопрацювати цей проект рішення й заборонити водіям громадського транспорту відтворювати будь-яку музику під час перевезення пасажирів», - повідомили в мерії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter