Німеччина цього року збільшила на 80% кількість виданих українцям туристичних віз - МЗС

18:10, 17 жовтня 2016
640 0

У 2016 році кількість виданих громадянам України туристичних віз до Федеративної Республіки Німеччина збільшилася на 80%.

за інформацією німецької сторони, оформлення віз громадянам України зростає з кожним роком / REUTERS

Про це йдеться у повідомленні департаменту консульської служби МЗС України в Facebook.

Як зазначили у відомстві, сьогодні відбулась зустріч директора департаменту консульської служби Сергія Погорельцева з новопризначеним керівником консульсько-правового відділу Посольства ФРН в Україні Енсом Краус-Массе та співробітниками відділу.

Читайте такожПосольство Польщі в Києві спростило процедуру оформлення шенгенської візи

«У ході зустрічі було засвідчено високий рівень співпраці сторін у консульській сфері, обговорено ситуацію з оформленням віз українським громадянам, надання сприяння з боку німецької консульської установи щодо залучення сучасних інформаційних технологій в процесі оформлення віз та інші нагальні питання консульсько-правового характеру», - йдеться в повідомленні.

При цьому сказано, що, за інформацією німецької сторони, оформлення віз громадянам України зростає з кожним роком: ФРН посідає третє місце за кількістю виданих українцям віз (близько 100 тисяч у 2015 році) після Польщі та Угорщини. Зокрема, у 2016 році кількість оформлених українцям туристичних віз до Німеччини збільшилася на 80%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter