REUTERS

Читайте такожСуд арештував директора Миколаївського аеропортуЯк повідомили УНІАН у прес-службі військової прокуратури Південного регіону України, військовою прокуратурою Одеського гарнізону завершено досудове розслідування стосовно директора і начальника відділу Одеської дирекції ПАТ «Укрпошта».

Вони обвинувачуються у скоєнні кримінального злочину за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу ("хабар").

Як уточнили у прес-службі, 26 січня обвинувальний акт у справі направлено до Приморського районного суду Одеси для розгляду по суті.

Слідством встановлено, що вищезгадану суму чиновники вимагали і отримали від підприємця за прийняття і позитивний розгляд заяви про надання в оренду державного нерухомого майна з правом подальшого викупу. Також за хабар чиновники обіцяли ухвалити рішення про виставлення приміщень ПАТ «Укрпошта» на аукціон, сформувавши відповідний лот у системі Prozorro.

Відзначається, що після затримання чиновники були відсторонені від займаних посад.

Як повідомляв УНІАН, 4 жовтня 2017 року в Одесі були затримані керівник відділу і начальник регіональної дирекції «Укрпошти» при отриманні великого хабара від комерційної структури за передачу в оренду привабливих об'єктів у центрі Одеси.

Співробітники СБУ задокументували, як чиновники оцінили в $9,6 тис.  щомісячну оренду трьох об'єктів нерухомості загальною площею майже 1,5 тис. кв м та земельної ділянки розміром 1,2 тис. кв м. Через рік зловмисники обіцяли бізнесменам за «окрему плату» почати процедуру відчуження на їхню користь майна «Укрпошти».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram