Прокуратура звинуватила податківців у незаконних штрафах

04:44, 01 березня 2013
Суспільство
1877 0

Прокуратура Одеської області викрила посадовців Державної податкової інспекції у м. Іллічівськ, які незаконно нараховували штрафи підприємцям.

Про це повідомляє сайт Генеральної прокуратури України з посиланням на прес-службу прокуратури Одеської області.

У повідомленні зазначається, що прокуратура провела в органах Державної податкової служби в Одеській області перевірку додержання та застосування вимог Податкового кодексу України та закону про Державну податкову службу.

“Встановлено, що службові особи Державної податкової інспекції у м. Іллічівську, перевищуючи свої службові повноваження, незаконно втручалися у господарську діяльність суб’єктів, які відносяться до категорії «малого бізнесу», шляхом проведення перевірок за штучно створеними підставами та застосування за їх результатами штрафних санкцій до підприємців”, - йдеться у повідомленні.

Прес-служба повідомляє, що за даним фактом 27 лютого розпочато досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень), про що внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter