Арестович розповів, коли повернеться в Україну / фото УНІАН

Колишній радник Офісу президента Олексій Арестович розповів, коли повернеться в Україну. Він заявив, що не боїться відкритих щодо нього проваджень.

"Ні, я реально не боюся цих кримінальних справ. У мене є робота адвоката в Україні", – заявив Арестович в інтерв'ю Рostimees.

За її словами, "потрібно доробити два проекти, що вимагають постійної присутності на Заході".

Відео дня

"Перший - це неформальний політичний проект для формування думок на Заході. Я б назвав цей проект відкриття очей. Другий проект – прямо оборонний, але коли він дозріє, про нього буде оголошено публічно... Як тільки все це буде закінчено, я повернуся в Україну і мене не зупинять ніякі кримінальні справи, ніякі заяви Данилова та інші дурниці. Ну, посадять в СІЗО, значить, будемо сидіти в СІЗО", – підсумував екс-радник ОПУ.

Хитке становище Арестовича в Україні - останні новини

Секретар РНБО Олексій Данілов натякнув, що Москва може використовувати Арестовича в інформаційній війні проти України. Екс-радник ОПу жорстко відповів Данилову. 

Пізніше народний депутат від Партії "Голос" Наталія Піпа повідомила, що поліція відкрила кримінальне провадження щодо Арестовича через неправдиве повідомлення про злочин.

Вас також можуть зацікавити новини: