Віталій Кличко / фото УНІАН

Мер Києва Віталій Кличко наголошує, що Олімпійський коледж імені Івана Піддубного, де напередодні виник конфлікт, повинен і надалі буде працювати виключно за профілем - як спортивна школа.

Про це Кличко заявив під час онлайн-прес- конференції, відповідаючи на запитання. Про це повідомляє УП.

Читайте такожСтало відомо, хто визначатиме дати канікул у новому навчальному році

"Я ж хочу наголосити що з тієї інформації, яку я маю від Міністерства освіти, коледж не закривають. Відбувається реорганізація щодо управління закладом. Переконаний, що Олімпійський коледж повинен і надалі буде працювати виключно за профілем - як спортивна школа…

А щоб припинити спекуляції навколо закладу, думаю, Міністерство освіти має докладно пояснити, що саме зміниться в управлінні коледжем і хто нагнітає ситуацію щодо цієї теми. Бо, підкреслю: все має відбуватися виключно в правовому полі", - зазначив він.

Кличко наголосив, що заклад підпорядкований Міністерству освіти й у ньому триває реорганізація, через яку і виник конфлікт. А справою щодо хуліганства і тих подій, що відбувалися напередодні на території коледжу, вже займаються  правоохоронці. 

24 вересня на території Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного у Києві сталися сутички між працівниками та студентами коледжу, які заявляють про його "рейдерське захоплення", і поліцейськими.

Міністерство освіти й науки відреагувало на сутички, які трапились під коледжем. Там запевнили, що заклад не планують ліквідовувати та вимагають розслідування інциденту.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram