Нардеп прокоментував роботу військової поліції / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Військова поліція буде стежити, в тому числі, за працівниками Територіальних центрів комплектування (ТЦК) та соціальної підтримки (СП).

Про це заявив народний депутат від "Слуги Народу", член Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Владлен Неклюдов в ефірі Радіо Свобода. Відповідаючи на запитання ведучого, чи буде військова поліція стежити, у тому числі, за працівниками ТЦК, він сказав: "Так".

Водночас, його колега, нардеп від "Голосу", яка входить у комітет з нацбезпеки Соломія Бобровська не впевнена, що військова поліція виявлятиме порушення в ТЦК. 

Відео дня

"Тому що це одна система, навряд чи вона буде карати сама себе", – зауважила Бобровська.

Втім, Неклюдов зауважив, що напередодні депутати підтримали законопроект лише у першому читанні і він не виключає внесення багатьох правок.

"Там буде дуже багато правок, і закон зміниться", - додав він.

Військова поліція: що відомо

7 червня Міноборони закликало Верховну Раду невідкладно розглянути законопроект про військову поліцію. 

У відомстві підкреслили, що створення військової поліції є критично важливим для забезпечення правопорядку у ЗСУ. Зокрема, в частині дотримання стандартів НАТО та розвитку системи, яка забезпечить справедливість та ефективний захист прав військовослужбовців. 

"Одним з пріоритетів Міноборони є створення всієї вертикалі військової юстиції: військової поліції, військової прокуратури та військових судів. Це крок, необхідний для зміцнення обороноздатності нашої країни та забезпечення правопорядку в армії", - зауважили в Міністерстві.

Верховна Рада 19 червня підтримала законопроект про військову поліцію у першому читанні. За ухвалення документу за основу проголосували 247 нардепів.

Вас також можуть зацікавити новини: