Про ключові напрями діяльності Фонду Ріната Ахметова знімають мінісеріал для digital. Глядачі дізнаються про найбільш масштабні благодійні проєкти Фонду «Боротьба з COVID-19 в Україні», «200 швидких для України», про програми «Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова» та «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!». Креативне агентство STRILA уже завершує знімальний процес.

«Робоча назва серіалу ‒ «Сила Допомоги однієї людини». Кожна серія триває до трьох хвилин і заснована на реальних подіях. Герої кожної серії ‒ збірні образи, які ввібрали в себе десятки, сотні, а іноді й тисячі історій наших благоотримувачів, волонтерів і партнерів», ‒ сказала Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

За словами творців серіалу, особливо драматичним вийшов мініфільм про Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова. Це найбільша програма Фонду, започаткована в 2014 році, одразу після початку збройного конфлікту на Донбасі. За 2014-2020 роки завдяки цій програмі ліки та продуктові набори отримали 3,5 млн жителів Донбасу. Гуманітарний Штаб допоміг запобігти гуманітарній катастрофі на Донбасі. У 2020 році програма була призупинена через пандемію коронавірусу.

Прем’єра серіалу запланована на травень-червень 2021 року на діджитал-майданчиках Фонду в Фейсбук і YouTube.

Про те, як проходили зйомки, дивіться у фоторепортажі.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram