
Уряд України прийняв рішення розтягнути виплати сім’ям загиблих військовослужбовців в розмірі 15 мільйонів на 6,5 років. Народний депутат від "Слуги народу" Сергій Нагорняк припустив в коментарі Новини.Live, чому було прийнято таке рішення.
За його словами, це питання дуже складне й не всі хочуть його коментувати. Він додав, що під час війни країна, яка захищається, не говорить про втрати. При цьому, Нагорняк висловив думку, що, на жаль, вони значні.
Нагорняк додав, що як депутат-мажоритарник від Черкаської області, він бачить це по своїх громадах. Також він додав, що чимало родин не знають про долю своїх близьких, які пішли захищати Батьківщину, адже вони вважаються зниклими без вісти.
Хоча, за словами депутата, вони вірять, що їхня близька людина жива й чекають на хорошу звістку, з високою долею ймовірності, чимало з них, на жаль, загинули, але про це немає інформації, бо практично неможливо забрати тіла полеглих героїв з поля бою.
"Питання складне й кількість загиблих ніхто наразі офіційно не озвучує. Але їх багато і я розумію, що є тягар на бюджет країни. Можливо, фінансисти краще знають й немає можливостей для виплат. Тому було прийнято відповідне рішення", - сказав Нагорняк.
Війна в Україні
Раніше УНІАН повідомляв, що голова української розвідки Кирило Буданов не виключає, що російський диктатор Володимир Путін може наважитися на проведення нової мобілізації всередині країни. За його словами, в 2022 році країна-агресор провела часткову мобілізацію й після цього робила все можливе, щоб таких заходів не було. Однак, Буданов не виключає, що ворог наразі може знову її провести й це дуже небезпечно для нас.
Також ми писали, що очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що хоча літній наступ Росії й не був успішним, сказати, що він повністю провалився теж не можна. Буданов зауважив, що ворогу вдалося тимчасово окупувати певний шмат української території. Тому, він не може сказати, що наступ Росії був вдалим, але й те, що вні їм нічого не приніс - теж буде неправдою.