Ліверпуль розгромив "Арсенал" у матчі англійської Прем'єр-ліги / Reuters

У Ліверпулі на арені Енфілд завершився центральний матч дня англійської Прем'єр-ліги, в якому Ліверпуль приймав Арссенал і розгромив суперника.

Гра завершилася з рахунком 5:1, повідомляє офіційний сайт турніру.

Цікава та обставина, що гості з Лондона відкрили рахунок у цьому матчі, але потім пропустили п'ять голів поспіль.

На 11-й хвилині гри рахунок у матчі відкрив Ейнслі Мейтленд-Найлс, але вже за п'ять хвилин господарі поля повели в рахунку. На 14-й хвилині Роберто Фірміно зрівняв рахунок, а на 16-й зробив дубль і вивів господарів поля вперед. До перерви ліверпульці відзначилися ще двічі. На 32-й хвилині Садіо Мане забив третій гол, а в самій кінцівці тайму, на 45-й хвилині у штрафному майданчику гостей збили Мохамеда Салаха і сам постраждалий реалізував пенальті - 4:1.

У другому таймі господарі спокійно контролювали хід гри, а крапку в матчі на 65-й хвилині гри поставив Фірміно, який зробив у цьому матчі хет-трик - 5:1.

Таким чином, у турнірній таблиці у Ліверпуля стало 54 очки в 20 матчах (17 перемог, 3 нічиїх, жодної поразки), а в Арсеналу - залишилося 38 балів і 5-е місце (11-5-4).