ПСЖ - Ман Юнайтед - 1:3 / REUTERS

У Парижі на стадіоні "Парк де Пренс" завершився поєдинок у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому "Манчестер Юнайтед" обіграв "ПСЖ" - 3:1. За підсумками двох матчів у наступну стадію пройшов англійський клуб, незважаючи на те, що в першому матчі "МЮ" вдома поступився - 0:2.

Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Рахунок у матчі відкрив бельгійський нападник «Манчестер Юнайтед» Ромелу Лукаку, який відправив м'яч у ворота паризької команди на 2-й хвилині. Гол через 10 хвилин забив іспанський захисник «ПСЖ» Хуан Бернат. На 30-й хвилині зустрічі Лукаку оформив дубль.

За рахунку 1:2, на 90+2-й хвилині, після перегляду відеоповтору головний арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота «ПСЖ», який реалізував форвард «МЮ» Маркус Рашфорд.

Таким чином, «Манчестер Юнайтед» проходить в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, а «ПСЖ» завершує свій виступ у турнірі.