facebook.com/fcdynamoua

У матчі 23-го туру УПЛ "Динамо" у Запоріжжі перемогло "Зорю" з рахунком 3:2, повідомляє офіційний сайт турніру.

Луганчани відкрили рахунок на 32-й хвилині матчу зусиллями Олександра Караваєва, який пробив точно в кут воріт Дениса Бойка.

На початку другого тайму "Динамо" залишилося в меншості. Червону картку отримав захисник Тамаш Кадар, і відразу ж "Зоря" забила другий гол: Максим Білий на добиванні головою послав м'яч у ворота киян.

За чотири хвилини Віталій Буяльський скоротив відставання гостей, після чого Віктор Циганков прямим ударом зі штрафного зрівняв рахунок у матчі. 2:2.

Але і це не все! На 70-й хвилині Білий отримав червону картку і залишив поле. У рівних складах "Динамо" зуміло вирвати перемогу. Циганков впевнено реалізував пенальті, призначений за гру рукою В'ячеслава Чечера.

Після цієї перемоги "Динамо" набрало 53 очки і скоротило відставання від "Шахтаря" до 7 пунктів. "Зоря" ж втратила можливість наблизитися до "Олександрії".