Зоря обіграла Львів у 25-му турі / ФК Зоря

У 25-му турі чемпіонату України "Зоря" на "Славутич-Арені" у Запоріжжі приймала ФК "Львів". Господарі здобули вольову перемогу - 2:1.

На 42-й хвилині матчу Бруно Дуарте вивів гостей вперед, відзначившись ударом головою після навісу зі штрафного. Через чотирнадцять хвилин "Зоря" відігралася завдяки голу головою, який забив Пилип Будківський. На останніх хвилинах поєдинку перемогу господарям приніс Олександр Караваєв, який реалізував пенальті.

Після цього матчу "Зоря" набрала 35 очок і посідає в турнірній таблиці УПЛ четверте місце. У "Львова" - 30 очок і шостий рядок.

"Зоря" - ФК "Львів" - 2:1

Голи: Будківський, 56, Караваєв, 90 (пенальті) - Бруно, 42.

"Зоря": Шевченко, Караваєв, Вернидуб, Чеберко, Михайличенко, Чайковський, Арвеладзе, Громов (Ледньов, 46), Луньов (Кабаєв, 46), Хомченовський (Кочергін, 71), Будківський.

"Львів": Бандура, Вісенте, Парамонов, Адамюк, Воронін, Борзенко, Сабіно (Шина, 63), Мартан, Алваро (Педро, 53), Пернамбуко (Насонов, 70), Бруно.

УНІАН також повідомляв про те, що у 25-му турі УПЛ "Ворскла" зробила неймовірний камбек в матчі проти "Десни".