"Ворскла" - "Десна" - 3:3 / facebook.com/desnafc

Завершився ще один матч 25-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Ворскла" на своєму полі приймала "Десну". Суперрезультативний поєдинок завершився з рахунком 3:3, повідомляє офіційний сайт змагань.

Для господарів матч стартував катастрофічно погано: до 15-ї хвилини "Десна" вигравала 2:0 (голи Сергійчука та Хльобаса), а на 42-й рахунок став розгромним після оформленого Михайлом Сергійчуком дубля.

Тим не менш, протягом 20 хвилин другого тайму підопічні Віталія Косовського знайшли в собі сили не тільки скоротити відставання, але і героїчно відігратися після голів Артема Габелка, В'ячеслава Шарпара і Кареки.

У підсумку - нічия 3:3.

"Десна" і "Ворскла" перебуває на 7-му та 8-му місці в турнірній таблиці відповідно. У турнірній таблиці команди розділяють 5 очок.