Фернанду Сантуш / REUTERS

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш прокоментував поразку від України (1:2) у кваліфікації Євро-2020.

Слова фахівця приводить Tribuna.com.

"Ви самі бачили, що було на полі, який був рахунок після стартових хвилин. Ми холодно почали, ми в якійсь мірі холодна команда - про нас таке кажуть в Португалії. Після такого початку зарухалися, почали створювати моменти.

І Кріштіану намагався щось зробити, намагалися ризикувати, були небезпечні кутові. Україна дуже добре почала, швидко, і міцно тримала нас у напрузі весь матч", - заявив Сантуш.

Тренер відзначив малюнок гри українців і виділив Андрія Ярмоленка:

"Іноді не вистачало терпіння, не дотягували, а Україна цим скористалася. Наприкінці збилися на довгі передачі, пропала позиційна гра. Ризик на фінальних хвилинах нам також не допоміг.

Рівень форми збірної України нас не здивував. Сьогодні в України була стратегія, якої вони дотримувалися до самого кінця. І не можу не відзначити Ярмоленка".

Україна достроково виграла групу B і вийшла на Євро-2020, а Португалія в наступному турі зіграє з Литвою. Команда Сантуша всього на один пункт випереджає Сербію.

УНІАН раніше повідомляв, що Шевченко порівняв гравців збірної України з левами.