Зоря обійшла Динамо в таблиці УПЛ / фото: ФК Динамо

Київське "Динамо" приймало луганську "Зорю" у рамках 17-го туру української Прем'єр-ліги.

Команда Олексій Михайличенко зазнала поразки з рахунком 1:2.

Луганчани дуже активно розпочали гру і лише поперечина врятувала господарів після удару з декількох метрів від Кабаєва. Тим не менше, вже на сьомій хвилині "Зоря" вийшла вперед: Михайличенко прибрав Кадара на замаху і прошив Бойка ударом з меж штрафної площі.

"Динамо" вдалося зрівняти рахунок на 22-й хвилині: Вербич завдав точний удар головою після подачі з флангу - 1:1. На 36-й хвилині Бєсєдін також пробивав головою і м'яч потрапив у поперечину.

Вже після перерви динамівці залишилися в меншості, коли Кадар отримав другу жовту картку. Практично відразу команда Віктора Скрипника реалізувала більшість: Хомченовський відгукнувся на передачу з глибини, красиво прибрав з дороги захисника і розстріляв ближній кут воріт Бойка.

Надалі команди обмінялися попаданнями в поперечину від Де Пени та Кочергіна, а рахунок на табло не змінився.

"Динамо" - "Зоря" - 1:2

Голи: Вербич, 22 - Михайличенко, 6, Хомченовський, 56

"Динамо": Бойко, Караваєв, Кадар, Попов, Кендзьора, Буяльський, Сидорчук, Шапаренко (Шабанов, 57), Циганков, Бєсєдін (Де Пена, 65), Вербич

"Зоря": Шевченко, Тимчик, Абу Ханна (Арвеладзе, 75), Чеберко, Михайличенко (Вернидуб, 58), Іванісеня (Луньов, 80), Кочергін, Юрченко, Хомченовський, Кабаєв, Громов

Попередження: Кадар, Сидорчук - Чеберко, Хомченовський

Вилучення: Кадар, 52 (друга жовта)

Гол Михайличенка

Гол Вербича

Гол Хомченовського

"Зоря" набрала 34 очки та вийшла на чисте друге місце в турнірній таблиці УПЛ. У "Динамо" - 33 пункти і третя сходинка.

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Десна" на виїзді розгромила "Карпати".