Команда Шахова бореться за виживання / фото: twitter.com/officialuslecce

Півзахисник збірної України Євген Шахов допоміг італійському "Лечче" здобути перемогу в черговому поєдинку Серії А.

Гру 22-го туру проти "Торіно" 29-річний футболіст почав у запасі. На 72-й хвилині Шахов вийшов на заміну за рахунку 3:0.

На 78-й хвилині українець зумів заробити пенальті, який реалізував Джанлука Лападула, встановивши остаточний рахунок - 4:0.

Всього в нинішньому сезоні Серії А Шахов провів 12 матчів і віддав дві результативні передачі.

"Лечче" займає 17-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії, набравши 19 очок.

УНІАН раніше повідомляв про те, що український футболіст забив гол у Бельгії на першій хвилині матчу.