Динамо забило п'ять голів / фото: ФК Динамо Київ

Київське "Динамо" провело перший товариський поєдинок в рамках другого тренувального збору в турецькому Белеку.

Команда Олексія Михайличенка зустрічалася зі словенською "Олімпією" з Любляни та оформила розгромну перемогу із рахунком 5:0.

"Динамо" повністю контролювало ситуацію на полі та ще до перерви двічі вразив ворота суперників - точні удари на рахунку Буяльського і Вербича. Після перерви розрив збільшив Русин, який змусив помилитися воротаря. На 81-й хвилині відзначився де Пена красивим ударом зі штрафного.

Вже в доданий час Олександр Романчук встановив остаточний рахунок.

"Динамо" - "Олімпія" Любляна - 5:0

Голи: Буяльський, 10, Вербич, 27, Русин, 54, де Пена, 81, Романчук, 90+1

"Динамо" (1-й тайм): Бущан, Кендзьора, Попов, Кадірі, Миколенко, Сидорчук, Шепелєв, Дуелунд, Вербич, Буяльський, Соль

«Динамо» (2-й тайм): Бойко, Караваєв, Романчук, Сирота, Піваріч, Андрієвський, Шапаренко, де Пена, Мащенко, Сухоручко, Русин