Маріо Пашаліч приніс Аталанті перемогу / фото: twitter.com/Atalanta_BC

Півзахисник "Аталанти" Маріо Пашаліч забив переможний гол у матчі чемпіонату Італії проти "Роми" через 17 секунд після виходу на заміну.

Хорватський футболіст з'явився на полі в 58 хвилин і 30 секунд за рахунку 1:1. Пашаліч відразу ж підключився до атаки "Аталанти", отримав м'яч в штрафній суперника і другим дотиком завдав ефектного обвідного удару у дальній кут.

Зустріч у підсумку так і завершилася перемогою "Аталанти" з рахунком 2:1.

Цей гол став найшвидшим після виходу на заміну в Серії А з березня 2015 року, коли нападаючому "Емполі" Левану Мчедлідзе вистачило 14 секунд, щоб відзначитися у грі з "Сассуоло".

Українець Руслан Малиновський в матчі проти "Роми" вийшов на заміну на 84-й хвилині.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що футболісти англійського клубу майже хвилину не могли розіграти кутовий через сильний вітер.