Євген Селезньов у цій зустрічі відзначився голом / фото: twitter.com/BursasporSk

Український нападник турецького "Бурсаспора" Євген Селезньов відзначився непорядним вчинком під час матчу другого дивізіону Туреччини проти "Адана Демірспор".

На 22-й хвилині матчу Селезньов вів боротьбу із захисником Аділем Демірбагом, який в результаті опинився на газоні. Після цього український форвард, стоячи спиною до суперника, який лежав на траві, нишком копнув його ногою.

Арбітр матчу цілком міг показати Селезньову червону картку, але обмежився лише жовтою.

Через п'ятнадцять хвилин українець у цій зустрічі відзначився голом з пенальті, який допоміг його команді здобути перемогу з рахунком 2:1.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що іспанські фанати ображали українця Романа Зозулю на матчі "Реала".