Базель - Айнтрахт / фото REUTERS

У четвер, 6 серпня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи, в якому швейцарський "Базель" приймав німецький "Айнтрахт".

Поєдинок завершився перемогою господарів - 1:0. Єдиний гол забив Фабіан Фрай на 88-й хвилині. Перший матч в Німеччині також виграв "Базель" з рахунком 3:0, тому саме швейцарці пройшли в наступну стадію турніру.

За підсумками жеребкування саме переможець цієї пари вийшов на донецький "Шахтар" - "гірники" раніше пройшли "Вольфсбург" (2:1, 3:0).

З 1/4 фіналу турніру всі матчі будуть проходити в Німеччині в форматі "Фіналу восьми". Кожна пара команд буде проводити всього по одній грі.

Поєдинок "Шахтаря" проти "Базеля" в рамках чвертьфіналу відбудеться 11 серпня в Гельзенкірхені на стадіоні "Фелтінс-Арена". Початок - о 22:00.

УНІАН раніше опублікував календар матчів плей-офф Ліги Європи.