Баварія - чемпіон Німеччини / фото REUTERS

Мюнхенська "Баварія" достроково стала чемпіоном Німеччини 2020-2021.

Це стало можливим після того, як у 32-му турі найближчий переслідувач "Баварії" "РБ Лейпциг" програв дортмундській "Боруссії" (2:3).

Таким чином, у "Лейпцига" не залишилося математичних шансів наздогнати "Баварію". Розрив між командами становить 7 очок, при цьому мюнхенцям залишилося провести ще три матчі, а їх конкурентам - два.

Нагадаємо, з нового сезону "Баварію" очолюватиме нинішній тренер "Лейпцига".

"Баварія": дев'яте чемпіонство поспіль

• "Баварія" виграла Бундеслігу в 31-й раз в історії і в дев'ятий раз поспіль. Попереднього разу іншим чемпіоном країни ставала "Боруссія" Дортмунд (у 2011 і 2012 роках).
  • Ханс-Дітер Флік, який влітку покине "Баварію" заради збірної Німеччини, за півтора сезони завоював з мюнхенським клубом 7 трофеїв: двічі вигравав Бундеслігу, а також Лігу чемпіонів, Кубок і Суперкубок Німеччини, Суперкубок УЄФА і Клубний чемпіонат світу.
  • "Баварія" ще може оформити "золотий дубль", якщо обіграє "РБ Лейпциг" у фіналі Кубка Німеччини 13 травня.