Дніпро-1 здобув перемогу / фото СК Дніпро-1

У 30-му турі Української Прем'єр-ліги "Дніпро-1" приймав "Львів". Зустріч завершилася вольовою перемогою господарів поля з рахунком 3:2.

Вже на 13-й хвилині "Дніпро-1" поступався з різницею в два м'ячі, однак у першому таймі Владислав Супряга відіграв один м'яч. А вирвати перемогу дніпрянам вдалося в кінцівці зустрічі - на 83-й хвилині Супряга оформив дубль, а ще через дві хвилини Хобленко вивів "Дніпро-1" вперед.

Варто відзначити, що з 56-ї хвилини "Львів" грав у меншості після вилучення Рафаела Сабіно.

В активі Супряги тепер 12 голів у поточному чемпіонаті, він піднявся на четверте місце в списку бомбардирів УПЛ.

"Дніпро-1" набрав 40 очок і зберігає сьоме місце в таблиці УПЛ. У "Львова" - 24 очки і одинадцята позиція.

Відзначимо, що "Дніпро-1" гарантував собі участь в плей-офф за вихід в Лігу Європи.

"Дніпро-1" - ПФК "Львів" - 3:2

Голи: Супряга, 25, 83, Хобленко, 86 - Ренан, 6, 19

"Дніпро-1": Клищук, Чичиков, Логінов, Лопирьонок (Сваток, 46), Цуріков, Кравченко, Коркішко (Назаренко, 57), Ді Франко (Булеца, 57), Вакулко (Когут, 57), Супряга, Хобленко (Польовий, 90+2).

ПФК "Львів": Сарнавський, Кравчук (Люлька, 71), Борзенко, Братков, Бопесу, Сабіно, Шина, Богунов (Недоля, 90), Татарков, Ренан (Клименчук, 61), Яковеллі (Феліпе, 71).

Попередження: Сабіно - Ді Франко, Лопыренок

Видалення: Рафаел Сабіно, 56

УНІАН також повідомляв про те, що в 30-му турі УПЛ "Зоря" обіграла "Колос".