Лідери жіночої збірної України з хокею Юлія Добровольська, Діана Ковтун і Тетяна Ткаченко / facebook.com/WCFHU

Жіноча збірна України з хокею обіграла команду Гонконга в заключному матчі кваліфікації на чемпіонат світу-2020 в Дивізіоні IIB.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

У першому періоді українки швидко відкрили рахунок, а перед перервою і подвоїли перевагу (2:0), але швидко пропустили і самі (2:1). У другій двадцятихвилинці Гонконгу вдалося зрівняти рахунок, але це тільки розпалило українок, які ще до перерви відзначилися тричі - 5:2. Як виявилося, цей рахунок зберігся і по завершенні всього поєдинку.

Найкращою у складі збірної України у цій грі стала Єлизавета Рябкіна, яка набрала 3 очки (2+1) за системою "гол+пас". Ще по два очки на свій рахунок записали Інна Козуб (1+1) та Олена Вансович (0+2).

Таким чином, збірна України, яка гарантувала собі путівку до Дивізіону IIB чемпіонату світу ще вчора після перемоги над бельгійками, закінчила кваліфікаційний турнір у ПАР зі 100-відсотковим показником набраних очок – команда Вадима Радченка виграла всі матчі в основний час.

Жіночий чемпіонат світу з хокею. Дивізіону IIB. Кваліфікація

Гонконг – Україна 2:5 (1:2, 1:3, 0:0)

Шайби: 0:1 – Рябкіна (Козуб) – 01:54, 0:2 – Ковтун – 17:30, 1:2 – Іп (Лі, Лау) – 18:26, 2:2 – Кук (Іп) – 28:19, 2:3 – Рябкіна (Слащова, Вансович) – 28:38, 2:4 – Добровольська (Ткачук, Скащук) – 30:59, 2:5 – Козуб (Рябкіна, Вансович) – 35:51.

Воротарі: Чау – Заїченко.