Одеса – Черкаські Мавпи / fbu.ua

В неділю відбулися два поєдинки регулярного чемпіонату української баскетбольної Суперліги.

«Черкаські Мавпи» на виїзді обіграли «Одесу» - 83:76.

Господарі потужно провели першу чверть і оформили собі заділ у 12 очок. Проте вже до кінця другої десятихвилинки гості вирівняли становище в матчі. У результаті за п'ять хвилин до кінця зустрічі на табло світилися цифри 66:66. У ці миті включилися «Мавпи», які святкували перемогу. Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Кольченко, який набрав 22 очки. У «Одеси» 20 балів на свій рахунок записав Арнолдс Хелманіс.

В іншому матчі дня «Київ-Баскет» обіграв «Хімік». Для столичної команди перемога виявилася п'ятою поспіль у чемпіонаті.

Команди вели рівну боротьбу в першій половині зустрічі і жодного разу перевага в рахунку не сягала більше чотирьох очок. У підсумку, на велику перерву колективи пішли за абсолютно рівного рахунку. У третій чверті кияни жодного разу не дали «Хіміку» вийти вперед, але розгубили шість очок переваги і на останні 10 хвилин гри колективи знову виходили за рівного рахунку.

Южненці пішли у відрив на старті заключної чверті і набрали шість очок поспіль, але команда Євгена Мурзіна не тільки відіграла відставання, але і відірвалася. У підсумку, трилер в Южному завершився перевагою «Київ-Баскета» в сім очок і першою поразкою «Хіміка» в шести матчах чемпіонату.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Павло Крутоус, який набрав 17 очок, тоді як два гравці «Хіміка» оформили по дабл-даблу: Крістіан Джонс – 14 очок і 11 підбирань; Деон Едвін 14 очок і 10 підбирань.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

«Хімік» – «Київ-Баскет» 72:79 (22:21, 19:20, 13:13, 18:25)

«Хімік»: Рябчук (14 + 5 підбирань), Едвін (14 + 10 підбирань + 7 передач + 2 блок-шота), Войналович, Джонс (14 + 11 підбирань), Павлов (12) – старт; Марченко (8), Антипов (6), Сидоров (4 + 4 передачі).

«Київ-Баскет»: Латкович (11 + 6 підбирань + 6 передач), Луценко (5), Крутоус (17 + 5 підбирань), Сандул (13), Нванкво (10 + 9 підбирань) – старт; Крик (14), Петров (5 + 10 підбирань), Носков (4), Горобченко.

«Одеса» – «Черкаські Мавпи» 76:83 (23:11, 16:25, 21:21, 16:26)

«Одеса»: Вітолс (12), Пустозвонов (2), Балабан, Хелманіс (20 + 7 підбирань), Шеляковс (9) – старт; Щепкін (18), Бєліков (15 + 7 підбирань), Ткачук, Новіков, Скрипець.

«Черкаські Мавпи»: Бояркін (0 + 4 втрати), Кольченко (22 + 6 підбирань + 4 передачі), Арнетт (5), Ткаченко (7 + 10 підбирань), Чумаков (13 + 9 підборів) – старт; Янг (19), Нікс (15 + 5 підбирань), Отверченко (2), Руслов.