Торонто - Вашингтон / nhl.com

Напередодні відбулися чергові матчі регулярної першості НХЛ.

Про їхні результати повідомляє офіційний сайт змагань.

«Торонто Мейпл Ліфс» на домашньому льоду здобув вольову перемогу над «Вашингтон Кепіталз» - 6:3. Чинні володарі Кубка Стенлі зазнали сьомої поразки поспіль.

Рахунок наприкінці стартового періоду відкрив нападник гостей Ніклас Бекстрем. Ще до свистка на перерву Назем Кадрі відновив рівновагу. На початку другого ігрового відрізку відзначився кращий снайпер ліги Александр Овечкін. Російський захисник канадського клубу Нікіта Зайцев знову зробив рахунок рівним. Згодом господарі забили тричі – відзначився Остон Меттьюс, а Кадрі оформив хет-трик. Наприкінці зустрічі Метт Нісканен відіграв одну шайбу. Крапку в матчі поставив Мітчелл Марнер, який вразив порожні ворота.

Торонто – Вашингтон– 6:3 (1:1, 2:1, 3:1)

Шайби: 0:1 – 18 Бекстрем (Карлсон, Кузнєцов), 1:1 – 19 Кадрі (Райллі, В. Нюландер), 1:2 – 23 Овечкін (Кемпні, Оши), 2:2 – 33 Зайцев (Кадри, В. Нюландер), 3:2 – 36 Меттьюс (Таварес, Райллі), 4:2 – 42 Кадрі (Маринчин, Браун), 5:2 – 50 Кадрі (В. Нюландер, Браун), 5:3 – 57 Нісканен (Бекстрем, Оши), 6:3 – 59 Марнер

Монреаль – Арізона– 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Шайби: 1:0 – 9 Друен (Татар), 1:1 – 38 Гарланд (Келлер, Казінс), 2:1 – 44 Райллі (Юдон, Петрі)

Колорадо – Міннесота– 2:5 (2:2, 0:2, 0:1)

Шайби: 1:0 – 5 Седерберг (Уілсон, Калверт), 1:1 – 6 Е. Стаал (Койл), 2:1 – 12 Беррі (Рантанен, Маккіннон), 2:2 – 16 Сперджен (Цукер, Сутер), 2:3 – 27 Е. Стаал (Оберг, Гранлунд), 2:4 – 39 Койл (Е. Стаал, Парізе), 2:5 – 48 Сутер (Оберг, Гранлунд)

Анахайм – Сент-Луїс– 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)

Шайби: 1:0 – 6 Спронг (Ліндхольм, Гецлаф), 1:1 – 10 Тарасенко (О'Райллі, Шенн), 1:2 – 22 Сенфорд, 1:3 – 27 Сундквист (Сенфорд, Маруна), 1:4 – 48 Бозак (Парайко, Шварц), 1:5 – 49 Блейз (Гуннарссон, Макикерн)

Вегас – Нешвілл– 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Шайби: 1:0 – 8 Пачиоретті (Штястни, Так), 1:1 – 20 Джохансен, 1:2 – 23 Боніно (Елліс, Уотсон)

Ванкувер – Кароліна– 2:5 (0:0, 2:5, 0:0)

Шайби: 0:1 – 21 Нідеррайтер (Ахо, Терявяйнен), 1:1 – 22 Ліво (Хорват, Стечер), 2:1 – 25 Берча (Босер, Петтерссон), 2:2 – 26 Маккегг (Хемілтон, Мяеналанен), 2:3 – 33 Нідеррайтер (Ахо), 2:4 – 33 Хемілтон (Терявяйнен), 2:5 – 36 Терявяйнен (Слевін, Маккегг)