Дар'я Снігур / tennisfoto.net

16-річна українка Дар'я Снігур вийшла у півфінал юніорського турніру Australian Open.

Суперницею юної української тенісистки в 1/4 фіналу була представниця Таїланду Мананчая Савангкав. Для перемоги над нею Дар'ї знадобилося менше години.

Снігур почала поєдинок з брейка, а закінчила серією з чотирьох виграних геймів поспіль. Матч завершився з рахунком 6:4, 6:4 на користь української спортсменки, повідомляє офіційний сайт змагань.

Дар'я Снігур вперше виступає на Australian Open і до цього жодного разу не грала в чвертьфіналі на турнірах Великого Шолома серед гравців до 18 років. У 2018 році юній українці вдалося дійти до другого кола US Open.

Завтра, 25 січня, суперницею Дар'ї за вихід у фінал стане перша ракетка турніру, Клара Тоусон з Данії.

Варто відзначити, що два роки тому, в 2017-му, переможницею юніорського Australian Open стала українка Марта Костюк.

Нагадаємо, сьогодні вранці визначилися учасниці жіночого фіналу у дорослому одиночному турнірі. У боротьбі за титул зустрінуться Наомі Осака з Японії і чешка Петра Квітова.