Збірна України посіла передостаннє місце на груттповом етапі ЧС-2019 / facebook.com/groups/ukrbandy

У Венерсборзі (Швеція) завершився матч заключного 5-го туру групового етапу чемпіонату світу з хокею з м'ячем у Дивізіоні В, в якому збірна України програла команді Чехії і посіла 5-е місце в підсумковій турнірній таблиці.

Матч завершився з рахунком 2:3, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українці потужно розпочали матч, протягом 5 хвилин забивши два голи. Роман Левченко та Олександр Бадамшин обмінялися голами і результативними передачами - забиваючи по черзі з передач один одного.Однак, надалі суперники зуміли зупинити порив українців, вирівняти гру і в підсумку, вирвати перемогу. Вирішальний гол був забитий трохи менше ніж за три хвилини до кінця гри.

Таким чином, збірна України посіла 5-е місце за підсумками групового турніру. Завтра команда зіграє свій останній матч - зі збірною Китаю, котра посіла 5-е місце в паралельній групі - за підсумкові 9-10 місця.