Ніколя Маю / REUTERS

Французькому тенісисту Ніколя Маю двічі дісталося під час фінального матчу Вімблдону-2019 у чоловічому парному розряді.

Маю грав у фіналі в парі зі своїм співвітчизником Едуардом Роже-Вассленом проти колумбійського дуету у складі Хуана-Себастьяна Кабаля і Роберта Фара.

У першому сеті Маю отримав м'ячем по обличчю - француз не встиг ухилитися після сильного удару суперника. Маю кілька хвилин приходив до тями, йому знадобилася допомога лікарів.

Однак на цьому невезіння француза не закінчилося. У вирішальній п'ятій партії після удару суперника м'яч потрапив Маю в пах.

"Знову! Ви можете в це повірити?", - сказав коментатор трансляції.

В кадр телетрансляції також потрапив відомий американський актор Вуді Харрельсон, який завмер з відкритим ротом.

"Це найжахливіший і найжорстокіший тенісний матч, який я коли-небудь бачив, десятиліттями стежачи за спортом", - підписав відео в Twitter журналіст Тімоті Берк.

Відзначимо, що поєдинок тривав 4 години 56 хвилин і в підсумку завершився перемогою з рахунком колумбійців 6:7, 7:6, 7:6, 6:7, 6:3.

Як повідомляв УНІАН, переможцем Вімблдону в жіночому одиночному розряді стала румунка Симона Халеп.