Єлістратова входить в топ-40 олімпійського рейтингу / фото: triathlon.org.ua

Українка Юлія Єлістратова виграла етап Кубка Європи з тріатлону, який проходив в румунській Константі.

Про це повідомила прес-служба Федерації триатлону України.

Єлістратова перебувала в першій групі, вдало пройшла етап на велосипеді, після чого показала найкращий результат у бігу, що принесло їй підсумкову перемогу і золоту медаль - 01:06:10.

До трійки призерів також увійшли німкеня Марлен Гомес-Іслінгер (01:06:27) та італійка Алессія Орла (01:06:45).

"У цьому сезоні я стабільно забігала в топ-10, але вже встигла скучити за перемогами. Тому, звичайно, я задоволена. Етап Кубка Європи в Константі проходить вже втретє, і для мене це друга перемога та третій п'єдестал", - зазначила Юлія після своєї перемоги.

Єлістратова займає 40-е місце в олімпійському рейтингу і велика ймовірність, що українка завоює ліцензію на Ігри-2020 в Токіо.

УНІАН раніше повідомляв, що Єлістратова в четвертий раз виграла загальний залік Кубка Європи з тріатлону.